Az előszűrés aktuális állapota

 

A 10. Aranymosás előszűrésén átjutott művek közül ezek az írások kaptak az első lektorálás során pozitív véleményt. (Jelenleg a 2. lektori véleményre, és a kiadóvezető döntésére várnak.)

A bábmester
Sárkányvér
Thomas Toten balladája
Szofi és Lulu
Jégvirág és a gleccsermentő akció
Daltolvajok
Amanda és az akrolvatikus kaland
Az én Galaxisomban más a nap
Üres helyek
Márkó és a szörny
Sulifoci… (3 történet)
John és az apokalipszis

*

Rakéta Projektbe került művek, amelyek szerkesztői segítséget kapnak:

M. M. Linda: A kártyavető I.
Ange: A Lidroc, a Vámpír és a Boszorkány bemegy egy bárba…
Tessa R. Lambrick: Beltane hangjai
Lakatos Dóra: Tolvajok! – Sebrosetto fogságában
April Faye: Leláncolva

A 10. Aranymosás Public Star nyertesére jelenleg is lehet szavazni. (A szövegrészletek alatt lájkkal lehet tetszést nyilvánítani.)

*

A 10. Aranymosás Irodalmi Válogató előszűrésén a következő írások jutottak át, és kerültek lektor elé:

(Az egyszerűség kedvéért az ábécé sorrendet az első nevek alapján készítjük, nem a hagyományos módon.)

Alba Ferro: Karmazsin

Almási Andrea: Ajándék apunak

Ange: A Lidroc, a Vámpír és a Boszorkány bemegy egy bárba…

A. P. Dale: Lovaghercegnő

April Faye: Leláncolva

April Rose Scott: Emlékezz, mit ígértem

Claire Devos: Színek a ködben

Claudius Oltarimanus: A nünüke új ruhája

Cserháti Lenke: Lélekvesztő – Út Calais-be

Dancsik Adél: Démoni ketrec

David P. Rizel: John és az Apokalipszis

Early Moon: Álmatlan csillagok

Egri Orsi: Három mese

Emma ZR: Hurrikán előtt

E. P. Nick: Lidércek

F. F. Adina: Bakelit

Floral Carver: ÉGj VELEm!

Fosztó Zsófia: A tigris és a KőMaDár

Földi Kinga: Szofi és Lulu

Győri Orsolya Csilla: Időhurok

Harka Sára: Márkó és a Szörny

Helena White: Két külön világ

H. R. Polack: Összefonódás 1. – A magisztrát

Ian Pole: Thomas Toten balladája

Kelemen-Magyar Edit: Panni Krixkraxiában: Az Éhes Elefántmadarak Legendája

K. Guszti Ágnes: Álmodj magadnak egy boldogabb életet!

Kulcsár Kata: A zöld fagyi egészségesebb

Lakatos Dóra: Tolvajok! – Sebrosetto fogságában

Lázár Dorottya: Barát detektor

L. K. Patrícia: Dragovida krónikák 1. – Sárkányvér

Magyar Anna: Az én galaxisomban más a Nap

Marc G. Dennis: A madárijesztő és a nem-ügy

M. Berta Enikő: Jégvirág és a gleccsermentő akció

M. M. Linda: A kártyavető I.

Molnár Nikolett: Feloldozás

Molnár-Varga Zita: Amanda és az akrolvatikus kaland

Nelli X: Tüskék 1. – Példaképek

P. Dávid: Kakukk

P. Molnár Petra: Daltolvajok

Rezeda Réka: A bábmester

Rozenberg Krisztina: A Megajándékozottak

Rózsa Adrienn: Üres helyek

Simon-Ott Erika: A harapós tök

Simonyi Katalin: Az orrom után

Tessa R. Lambrick: Beltane hangjai

Villax Richárd: Atti a földalatti 

Völgyi Viktória: Szívdobbanás

Xela: Nárcisz

VN:R_U [1.9.21_1169]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)